مهمترین مزایای قاب گوشی چرمی

مزایای قاب گوشی چرمی

گارد های چرمی یکی از پر طرفدارترین مدل های کیس های دیوایس های هوشمند محسوب میشوند. دلیل این موضوع هم وجود کثیر بودن مزایای قاب گوشی چرمی در بین جنس های مختلف لوازم جانبی محافظتی تلفن همراه میباشد.

در این مقاله میخواهیم شما را با اصلی ترین و برترین فواید کاور موبایل چرمی آشنا کنیم تا شما هم با شگفتی این جنس از گارد های محافظ تلفن همراه با خبر شوید. اگر شما هم این جنس لوازم جانبی موبایل را خیلی پسند نمیکنید قطعا در انتها این مقاله طرفدار سر سخت آن خواهید شد.

قاب گوشی چرمی چگونه ساخته میشود؟

قاب گوشی چرمی چگونه ساخته میشود
فرایند ساخت قاب چرمی گوشی

فرایند ساخت کاور های از جنس پوست حیوانات یا به شکل چرم های صنعتی بسیار پیچیده است. اگر از چرم های مصنوعی در ساخت این گارد های گوشی استفاده شود که توسط کارخانه های بزرگ در بهترین حالت فرایند به پایان میرسد. حال اگر صحبت از قاب گوشی از جنس چرم طبیعی باشد باید بگوییم فرایند کاری کمی سختگیرانه تر و پیچیده تر است که روی آن زمان بیشتری گذاشته میشود، که در بیشتر مواقع کار دست است و توسط یک فرد ساخته میشود.

با وجود تمام این ها طبیعی یا مصنوعی بودن چرم کیس موبایل مزایای خاص خود را دارد که در ادامه به صورت کلی و دقیق به انواع مزایای قاب گوشی چرمی در طبیعی و مصنوعی بودن آن ها خواهیم پرداخت.

کیفیت ساخت از مهمترین مزایای قاب گوشی چرمی

کیفیت ساخت از اصلی ترین مزایای قاب گوشی چرمی
کیفیت ساخت گارد های چرمی

من که دارم این مقاله رو مینویسم هر موقع به کیفیت ساخت یک قاب گوشی فکر میکنم بلافاصله جنس چرمی میاد توی ذهنم. خیلی از کاربرا روی کیفیت ساخت گارد های محافظتی تلفن همراه خود حساس هستند و به خوبی این را میدانند که مراقبت از گوشی نیاز به کمی حساسیت دارد که در کیس های موبایل هم این امر برقرار است، زیرا یک لوازم جانبی مراقبتی دیوایس هوشمند محسوب میشود.

چه در قاب های با جنس چرم طبیعی و چه مصنوعی معمولا کیفیت ساخت بسیار بالایی به کار گرفته میشود. این موضوع در کاور های پوست حیوان به خوبی دیده میشود و نیاز به توضیح نیست زیرا پوست حیوانات برای ساخت قاب های چرمی طبیعی به کار گرفته میشود و این یعنی یک کیفیت بسیار مطلوب و منحصر به فرد که ما میتوانیم امتیاز 100 درصد را در این مرحله به آن دهیم. اما در حالت های مصنوعی این جنس از قاب گوشی هم، این موضوع برقرار است. امروزه قاب های چرمی مصنوعی هم کیفیت بسیار مطلوبی دارند که از آن ها برای ساخت کیف و کفش و کلاه و… استفاده میشود و در مرحله پایانی کاملا کیفیت که یکی از مهمترین فواید کاور موبایل چرمی است به خوبی دیده میشود.

ست کردن قاب گوشی پوست حیوان با کیف و کفش و کیف پول

ست کردن قاب گوشی چرمی با کیف پول و کفش
ست کردن با کاور های چرمی

یکی دیگر از مزایای قاب گوشی چرمی داشتن ویژگی ست کردن با کیف و کفش و کیف پول ها دستی است. صنعت های بزرگ مد لباس همیشه به ست کردن لباس ها شخصی افراد بسیار اهمیت میدهند. اگر هم صادقانه بخواهیم بگوییم یکدست کردن لباس ها با کاور های دیوایس های هوشمند برای همه ما لذت بخش است. حال برای کاور های چرمی کمی شرایط متفاوت تر است زیر میتوان با طرح چرم مشابه آن یک کیف پول، کفش و حتی یک کیف اداری و دستی را تهیه کرد که میتواند از اصلی ترین فواید کاور موبایل چرمی باشد.

روز به روز تازه تر شدن از مزایای قاب گوشی چرمی

تازگی همیشگی از مزایای قاب گوشی چرمی
تازگی همیشگی کیس های چرمی

از نظر قابدار مهمترین فایده گارد های پوست حیوانی یا چرمی روز به روز تازه تر شدن آن است. شاید این موضوع برای شما جالب باشد که چرم یک خاصیت دارد که در طول زمان تغییر شکل میدهد که روز به روز زیبا تر و طبیعی تر میشود. حال اگر کیس محافظ گوشی شما از جنس چرم طبیعی باشد از این مزیت قاب گوشی چرمی بهره خواهید برد اما اگر از جنس های صنعتی باشد لازم نیس نگران شوید، چون با یک واکس بی رنگ میتوانید این موضوع را برای چرم های مصنوعی بر قرار کنید.

اسم خود را روی کاور چرم با سوزاندن حک کنید

حک کردن اسم با سوزاندن بر روی کاور چرمی
چاپ روی چرم گارد گوشی

جدیدا یک کار جدید مد شده است که اسم و طرح دلخواه خود را میتوانید با دستگاه های لیزر بر روی چرم حک کنید که با عملیات سوزاندن توسط لیزر اتفاق میفتد. خب این هم میتواند یکی از مزایای جالب قاب گوشی پوست حیوانی باشد که تقریبا بوی تازه ای در بازار لوازم جانبی گوشی میدهد. البته قابل ذکر است که این موضوع فقط مربوط به چرم هایی از نوع کاملا طبیعی است و روی نوع صنعتی آن این کار قابل اجرا نیست.

باریک و ظریف بودن، مهمترین فواید کاور موبایل چرمی

باریک بودن قاب های پوسا حیوان
باریک بودن کاور های چرمی

ظرافت در گارد های محافظ برای بیش از 50 درصد کاربران دیوایس های هوشمند مهم است. خیلی از مردم علاقه ای به کاور های با ضخامت بسیار بالا ندارند و میخواهند حس ظرافت گوشی خود را از روی گارد های محافظ و قاب های گوشی خود هم لمس کنند. خب این موضوع به خوبی در قاب های چرمی رعایت شده است و میتوان از آن به عنوان مهمترین فواید کاور موبایل چرمی یاد کرد. کاور های چرمی معمولا چه از جنس طبیعی و چه جنس مصنوعی دارای ضخامت بسیار کمی هستند و تنها دلیل آن این است که خود چرم های به کار رفته در این قاب های گوشی ضخامت زیادی به سطح اصلی کیس محافظ گوشی وارد نمیکنند.

جمع بندی مزایای قاب گوشی چرمی

خب در این مقاله سعی کردیم به صورت کلی دید شما را نسبت به کیس های چرمی تغییر دهیم تا اگر از آن متنفر هستید از این به بعد به آن علاقمند شوید و اگر از کاربران آن بودید، عاشق آن شوید. در کل گارد های محافظ تلفن همراه از جنس پوست حیوان میتواند یک گزینه بسیار عالی برای کسانی باشد که میخواهند یک قاب گوشی با کیفیت و با دوام بالا را برای تلفن همراه خود تهیه کنند. همچنین میتواند بهترین گزینه برای ست کردن و یکدست کردن با لباس های شخصی و وسایل های شخصی شما باشد.

اگر شما هم از قاب های گوشی چرمی استفاده میکنید، خوشحال میشویم تجربه شخصی خود را با ما به اشتراک بگذارید.

آرمان رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *