بررسی قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed

بررسی قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed

یکی از برند های مطرح در گارد های محافظ موبایل و قاب گوشی برند نام و نشان دار spigen است که با شاهکار های فوق العاده خود توانسته است بهترین محافظت و زیبایی را با قابلیت های جذاب به تلفن های همراه شما هدیه کند. در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی به بررسی قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed بپردازیم تا با قابلیت های جذاب و دوست داشتنی این قاب گوشی به خوبی اشنا شوید. تا اخر این مقاله با ما همراه باشید تا تفاوت یک کاور موبایل با قابلیت های فوق العاده و یک گارد محافظ معمولی را بهتر بشناسید.

ویژگی های اصلی قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed

ویژگی های بررسی قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed

در این قسمت میخوام به صورت خلاصه به ویژگی های اصلی این گارد محافظ بسیار با کیفیت از شرکت اسپیگن اشره کنیم:

  • جلوگیری از جذب شوک های لحظه ای
  • طراحی فیبر کربن دوست داشتنی
  • لبه های برجسته برای محافظتت بیشتر از صفحه نمایش
  • لایه داخلی با حالت تارعنکبوتی با قابلیت خروجی هوا و تهویه داخلی کاور
  • فناوری برتر بالشتک هوا با قابلیت بسیار ویژه دفع شوک ها ناگهانی
  • جا دکمه های بسیار نرم و بدون دردسر
  • و …

محافظت از صفحه نمایش و دوربین

محافظت کامل

قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed با قابلیت لبه های بلند تر توانسته یک محافظت بسیار ایده آل هم برای قسمت پشتی و هم قسمت جلویی بخصوص صفحه نمایش شما باشد تا این استرس را با نصب یک گلس محافظ به صورت کامل برای شما برطرف کرده و به ریز ترین قسمت های گوشی دقت محافظانه داشته باشد. البته گفتنی است این ویژگی در قسمت دوربین هم برقرار است و از دو طرف لبه ها بلند تر کار ویژه خود را برای محافظت از تلفن همراه به خوبی انجام خواهد داد.

جلوگیری از خراش و قطرات ریز

ضخامت قاب های اسپیگن

قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed دارای ضخامت بسیار کمی بوده و این کمی عجیب است و در عین حال از خراش ها و نفوذ قطرات هم جلوگیری کرده که این موضوع را فقط در قاب های موبایل با ضخامت بالا مشاهده میکنیم ولی این قاب با چفت و بست های دقیق خود قابلیت عدم جذب قطرات آب را در خود به خوبی به همراه دارد.

دقت بالا در طراحی قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed

دقت بالای ساخت قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed

یک قاب گوشی آیفون با این قابلیت های بسیار محافظانه فقط دقت در ساخت را نباید از دست بدهد. همانطور که میدانید دقت در پردازش یک گارد محافظ موبایل بسیار مهم و یکی از دلایل اصلی بالا بودن کیفیت ساخت آن است. قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed اتصالات بسیار دقیقی داشته و هیچگونه خطایی در مراحل ساخت آن اتفاق نیفتاده است تا بتواند پوششی سر تا سر و کاملا مطلق را برای تلفن های همراه به وجود آورد.

پشتیبانی از شارژ سریع و فناوری گردش تهویه هوای پیشرفته

فناوری های قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed

قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed دارای دو ویژگی بسیار جذاب و دوست داشتنی است که از نظر کارشناسان قابدار میتواند یکی از مهمترین فاکتور ها برای حرفه ای بودن این قاب گوشی دانست.

مورد اول مربوط به فناوری پشتیبانی از فست شارژ با بودن این گارد محافظ بر روی تلفن همراه شماست. احتمالا میدانید خیلی از گارد های محظ همچنین اجازه ای را به گوشی شما نمیدهند که فناوری فست شارژ را با قرار گرفتن در کاور ها به همراه داشته باشد و عملی شود. اما این قاب گوشی اسپیگن به خوبی این کار را برای شما آسان کرده است تا برای استفاده از فناوری شارژ سریع نیاز به جدا کردن این کیس محافظ برند نداشته باشید.

مورد دوم مربوط به فناوری خروجی هوا میباشد که با حالت عنکبوتی داخلی معروف بوده زیرا در قسمتت داخلی این کیس دیوایس هوشمند شیارهای عنکبوتی شکلی است که گرمای هوای داخلی را توسط این مسیر ها به بیرون هدایت میکند و باعث ایجاد تهویه هوا در قسمت داخلی کاور موبایل میشود و این میتواند یک نکته بسیار برتر باشد که هر گارد محافظ گوشی آن را به همراه ندارد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم به صورت کامل به ویژگی های برتر قاب گوشی اسپیگن Rugged Armor Designed بپردازیم تا شما با خصوصیات این قاب گوشی آیفون به خوبی آشنا شوید و متوجه شوید چه تفاوت هایی بین گارد های محافظ با برند های برتر با جنس های عادی در درون بازار وجود دارد. پس میتوان گفت در بازار کاور موبایل هم باید حساسیت های لازم را برای خرید و تهیه آن به همراه داشت تا بتوان بهترین انتخاب را با بررسی های بسیار دقیق و هوشمندانه انجام داد. ما در قابدار سعی کرده ایم به شکل تخصصی این مسیر را بر عهده گرفته تا حس شما از خرید اینترنتی بسیار موفق را به واقعیت تبدیل کنیم.

آرمان رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.