قاب گوشی سامسونگ a10s

قاب گوشی سامسونگ a10s

تلفن همراه سامسونگ A10s در سال 2019 معرفی و به سرعت روانه بازار شد. به شکل بسیار تعجب آوری این موبایل شرکت samsung فروشش افزایش پیدا کرد و در بازار جهانی بسیار محبوب شد. ما در این صفحه از قابدار سعی داریم به پرطرفدار ترین های قاب گوشی سامسونگ a10s اشاره کنیم و یک بررسی کامل از آن ها ارائه دهیم. اگر گوشی شما هم ای 10 اس میباشد به شما پیشنهاد میکنیم تا انتها این صفحه با ما همراه باشید. توجه کنید که: تمامی گارد های محافظی که معرفی میکنیم در فروشگاه آنلاین قابدار موجود میباشند.

قاب گوشی سیلیکونی سامسونگ a10s

قاب گوشی سیلیکونی سامسونگ a10s

شاید بسیار سخت باشد که در مقابل گارد های محافظ سیلیکونی مقاومت کرد. بخصوص در قابدار که ما توانسته ایم پوشش بسیار بالایی از رنگ های این کیس محاظف تلفن همراه ای 10 اس ایجاد کنیم. 21 رنگ متنوع همراه با کیفیت ساخت اورجینال و با کیفیت توانسته یک انتخاب بسیار نمونه برای این کاور موبایل سامسونگ a10s باشد. از اصلی ترین ویژگی های آن میتوان به برش کاری های دقیق و پردازش قوی و همچنین ضد لک بودن آن اشاره کرد که توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود بکشاند.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید این قاب سیلیکونی ای 10 اس میتواند به صفحه قاب گوشی سیلیکونی سامسونگ مراجعه کنید.

قاب گوشی عروسکی پاندا سامسونگ a10s

قاب گوشی عروسکی پاندا سامسونگ a10s

یکی از بی نظرین ترین های قاب گوشی سامسونگ a10s را میتوان به قاب گوشی عروسکی پاندا سامسونگ a10s نشانه کرد. این قاب گوشی دارای یک چهره عروسکی بسیار زیبایی میباشد که بسیار با کیفیت و با دیزاین فوق العاده ای ساخته شده است. جنس بدنه این کاور موبایل عروسکی a10s از ژله ای بسیار با کیفیت مات میباشد که بر روی آن طرح های پاندا بر روی طناب به چشم میخورد که کاملا طرح و رنگ ثابتی داشته. در کنار تمامی این موارد باید اشاره هم به عروسک پاندا کنار دوربین هم بکنیم که یکی از نقاط جذاب آن بوده و میتوان گفت حس بسیار عروسکی خاصی را برای موبایل سامسونگی شما ایجاد خواهد کرد.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید این قاب فقط کافی است به صفحه قاب گوشی عروسکی پاندا سامسونگ مراجعه کنید.

پاپ سوکت پاندا به صورت همراه

در بسته بندی این گارد محافظ موبایل A10s یک پاپ سوکت پاندا هم قرار داده شده است که میتواند شما را از خرید یک پاپ سوکت منع کند. این پاپ سوکت کاملا با کیفیتت و ساخته شده از مواد اولیه ویژه ای میباشد که ، میتوان چهره پشتی قاب گوشی شما را عروسکی تر و فانتزی تر کند.

قاب گوشی کاکتوس سامسونگ a10s

قاب گوشی کاکتوس سامسونگ a10s

کاکتوس به دلیل حس بسیار انرژی بخش خود طرفداران بسیار زیادی را نیز به همراه دارد. قاب گوشی کاکتوس سامسونگ a10s به دلیل ساختار بسیار زیبای خود که کاملا سبز خوش رنگی بوده طرفداران بسیار زیادی را دارد بسیار محبوب میباشد. در قسمت پشتی آن 3 کاکتوس به زیبایی حک شده است که کاملا رنگ و طرح ثابت و بدون ریزش میباشد. همچنین گفتنی است جس بدنه ژله ای بسیار با کیفیت بوده و از مواد اولیه بسیار با کیفیتی ساخته شده است.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین خرید میتوانید به صفحه قاب گوشی کاکتوس سامسونگ نیز مراجعه کنید.

کیفیت ساخت

این گارد سامسونگ a10s دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی نیز میباشد. اولین ویژگی آن مربوط به قالبگیری های بسیار دقیق آن نیز میباشد که کوچکترین خطایی در آن یافت نمیشود. در کنارآن جا دکمه های بسیار نرمی داشته و به شکل فوق العاده ای دقیق طراحی و ساخته شده است.

قاب گوشی صندوقی لویی ویتون سامسونگ a10s

قاب گوشی صندوقی لویی ویتون سامسونگ a10s

به جرئت میتوانیم بگوییم که این کاور موبایل سامسونگ a10s دارای محبوبیت بسیار بالا ای میباشد. دلیل این محبوبیت طرح صندوقی شکل lv آن نیز میباشد که توانسه یک ایده فوق العاده را هم برای زیبایی بیشتر و هم محافظت بیشتر اعمال کند. قسمت پشتی آن پشت گلس طراحی شده است و در جواب تمام کاربرانی که میپرند ریزش رنگ دارد یا خیر؟ باید بگویییم که کاملا جنس پشتی پشت گلس با کیفیت بوده و کوچکترین رنگ پریدگی و ریزش رنگی را به همراه ندارد. این موضوع در حاشیه ها و بدنه هم صدق میکند.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین خرید میتوانید به صفحه قاب گوشی صندوقی لویی ویتون سامسونگ نیز مراجعه کنید.

آویز lv همراه

گفتنی است به همراه قاب گوشی صندوقی لویی ویتون سامسونگ a10s یک عدد آویز هم در بسته بندی آن قرار داده شده است که بسیار زیبا و یک تلفیق بسیار جذاب و لاکچری میباشد. این یک مزیت مثبت برای افزایش زیبایی این گارد محافظ میباشد.

قاب گوشی فانتزی قلب ریز سامسونگ a10s

قاب گوشی فانتزی قلب ریز سامسونگ a10s

قلب ریز هم یگی از طرح هایی هستش که طرفداران بسیار زیادی داشته و یک طراحی بسیار محبوب و پرطرفدار میباشد. قاب گوشی فانتزی قلب ریز سامسونگ a10s هم دارای کیفیت ساخت و طراحی بسیار فوق العاده ای است که دارا جنس پشت گلس بدون ریزش رنگ و رنگ ثابت میباشد. طرح قلب های ریز سفید مشکی دلیل محبوبیت آن بوده و در کنار آن یک آویز چرمی قلبی هم به همراه این قاب گوشی در بسته بندی آن قرار گرفته است که جذابیت و زیبایی آن را دو چندان کرده است.
برای مشاهده جزئیات بیشتر و خرید این قاب به صفحه قاب گوشی فانتزی قلب ریز سامسونگ مراجعه کنید.

قاب گوشی ماربل سنگی سامسونگ a10s

قاب گوشی ماربل سنگی سامسونگ a10s

قاب گوشی ماربل سنگی سامسونگ a10s دیگر نیازی به تعریف و بررسی نداشته و همه ما آن را به خوبی میشناسیم. جنس این قاب موبایل ماربلی سنیگی شکل از ژله ای imd میباشد که طرح و رنگ کاملا ثابتی داشته و بسیار محکم و مقاوم در برابر ضربات بسیار سنگین نیز نیباشد. این گارد سامسونگ a10s دارای دو رنگ بسیار زیبای مشکی و سفید بوده تا بتواند هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش خود در آورده و با طراحی سنگی شکل یک استایل فوق العاده ای به تلفن همراه a10s شما هدیه کند.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین خرید میتوانید به صفحه قاب گوشی ماربل سنگی سامسونگ نیز مراجعه کنید.

قاب گوشی پلنگی مشکی سامسونگ a10s

طرح های پلنگی چه در قاب های موبایل و چه در سایر لوازم جانبی و همچنین کیف و کفش و لباس بسیار پرطرفدار و محبوب هستند. قاب گوشی پلنگی مشکی سامسونگ a10s از جمله پرطرفدارترین های کاور گوشی سامسونگ a10s میباشد که طراحی پلنگی آن بسیار فوق العاده و خوش رنگ و طبیعی میباشد. قسمت پشتی آن دارای لایه ضد ریزیش رنگ و طرح بوده و حالت سرامیکی داشته و یک زرق و برقی با براده های طلا که در پشت آن قرار گرفته است ایجاد میکند که زیبایی آن را دو چندان میکند. همچنین حاشیه این کیس محافظ a10s هم ژله ای بوده تا آسیبی به بده و تتنتلفن همراه شما وارد نشود. از دیگر ویژگی های مثبت این قاب گوشی سامسونگ نیز میتون به برش کاری دقیق و جا دکمه ها بسیار نرم اشاره کرد.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین خرید میتوانید به صفحه قاب گوشی پلنگی مشکی سامسونگ نیز مراجعه کنید.

قاب گوشی دوربین عکاسی میکی سامسونگ a10s

گارد های دوربینی شکل هم مدت کوتاهی است که توانسته اند خود را در دل کاربران تلفن های همراه جا کنند. قاب گوشی دوربین عکاسی میکی سامسونگ a10s هم یکی از آن دسته از محافظ های موبایل نیز میباشد که با طراحی زیبا و عروسکی خود بسیار محبوب و پرطرفدار نیز میباشد. جنس بدنه این کاور موبایل سامسونگ a10s ژله ای مات بوده که کیفیت ساخت بسیار بالایی داشته و همچنین بسیار محکم و مقاوم در برابر ضربه است. قالبگیری آن بسیار دقیق بوده و از بهترین مواد اولیه در بازار جهانی و در بهترین کارخانجات سخته شده است.

پاپ سوکت و بند آویز

خب بهتر است بدانید که به همراه این قاب موبایل یک بند گردنی آویز همانند دوربین های عکاسی قرار داده شده است که بسیار محکم و با کیفیت است. و اما ویژه ترین ویژگی این کاور تلفن همراه ای 10 اس را میتوان به پاپ سوکت لنز دوربین میکی موسی آن اشاره کرد که بزرگ و زیبا بوده و یک حس عروسکی و فانتزی بسیار جذابی را نیز به همراه دارد.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین خرید میتوانید به صفحه قاب گوشی دوربین عکاسی میکی سامسونگ نیز مراجعه کنید.

قاب گوشی پشت مات دور رنگی سامسونگ a10s

قاب گوشی پشت مات دور رنگی سامسونگ a10s

خب رسیدیم به یک قاب رنگی که همه اون رو به دکمه رنگی بودنش میشناسند و به این نام و نشان محبوب شده. قاب گوشی پشت مات دور رنگی سامسونگ a10s یکی از بی نظیر ترین های گارد گوشی a10s میباشد که به بهترین شیوه ممکن طراحی و ساخته شده است. قسمت پشتی مات بوده و دارا خاصیت ضد لک و ضد اثر انگشت و لایه جلوگیری از خط و خش میباشد که میتواند بسیار کاربردی باشد. حاشیه رنگی آن ها از جنس تی پی یو بوده که رنگ آن بسیار زیبا و در رنگ های مختلف عرضه شده است . دکمه های تلفیقی زیبا که رنگ های آن ها هم بسیار جذاب و دوست داشتنی است ، این قاب موبایل a10s را به یک محافظ اسپرت به تمام معنا تبدیل کرده است.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین خرید میتوانید به صفحه قاب گوشی مات دور رنگی سامسونگ نیز مراجعه کنید.

آرمان رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *