شخصیت شناسی از روی قاب گوشی

شخصیت شناسی از روی قاب گوشی

در این روزهایی که قیمت گوشی بسیار بالا بوده و توان خرید مجدد آن بسیار کاهش پیدا کرده است، همه ما مردم از گارد های محافظ برای تلفن همراه خود استفاده میکنیم. در این مقاله قصد داریم به شخصیت شناسی از روی قاب گوشی به صورت کامل و جامع اشاره کنیم تا بتوانید شخصیت خود و دیگران را از روی یک محافظ گوشی که امروزه بر روی تمام دیوایس های هوشمند دوستان و آشنایان شما وجود دارد، شناسایی کرده.

اگر شما هم شخصیت افراد مختلف برایتان بسیار مهم و حائز اهمیت است، این مقاله بسیار کاربردی را تا انتها بخوانید زیرا به صورت جامع و کامل به شناسایی شخصیت از روی کاور موبایل اشاره کرده ایم.

شخصیت شناسی از روی رنگ قاب گوشی

شخصیت شناسی از روی رنگ قاب گوشی

همه ما میدانیم که رنگ خود یک معیار اصلی برای شناخت انسان ها و طرز تفکر آن ها نسبت به بشریت باشد. پس رنگ قاب گوشی را اصلی ترین معیار برای آشنایی انسان ها قرار میدهیم. در ادامه به رنگ های بسیار مهم که بیشتر از همه در کاور های موبایل استفاده شده و دیده شده اند اشاره خواهیم کرد:

قاب گوشی صورتی: دوست داشتنی بودن

شخصیت قاب گوشی صورتی

اگر این رنگ را در کاور موبایل دیگران مشاهده کردید، قطعا با فرد دوست داشتنی و خوش ذوقی و پر نشاطی رو به رو هستید. فرد مورد نظر شما از عشق همه چیز را به ارث برده است که این موضوع باعث میشود اطرافیان آن را به یک فردی قابل مطمئن و کاملا پر نشاط در تمام زمینه ها بدانند، زیرا با ملایمت رفتار کردن هم از معیار های این شخصیت صورتی رنگ است.

کاور موبایل قهوه ای: محکم و مقاوم

شخصیت قاب گوشی قهوه ای

اگر رنگ قهوه ای را برای گوشی خود انتخاب میکنید باید بگوییم شما یک شخصیت بسیار محکم و استوار بر روی تمام حرکات زندگی خود دارید. تصمیمات شما هرگز عوض نخواهد شد و اگر اراده کنید قطعا آن کار مورد نظر خود را انجام میدهید. هیچ بدبینی ای در زندگی خود قرار نمیدهید و بسیار بی استرس نسبت به اتفاقات زندگی نگاه میکنید.

گارد گوشی آبی: اطمینان بالا

شخصیت قاب گوشی آبی

آبی در شخصیت شناسی از روی قاب گوشی زلال و پاک بودن را به ما نشان میدهد هماند آب اقیانوس پراکنده و پاک. اگر قاب گوشی آبی رنگ را انتخاب کرده شما شخصیتی آرام و کاملا با آرامش دارید و این اخلاق عشق دیگران را به سمت شما بیشتر میکند. هیچ وقت دوست ندارید بازنده باشید و همیشه خود را برترین و موفق ترین میدانید زیرا صفت بزرگی اقیانوس به شما انرژی مثبت خواهد داد و تلاش شما هم در این زمینه چند برابر خواهد شد.

قاب گوشی سفید و بی رنگ: خوش قلب بودن

شخصیت قاب گوشی سفید

اگر کاور موبایلی سفید رنگ را بر روی گوشی دوستان خود مشاهده کردید بدانید دوست بسیار نمونه ای دارید شما یک خوش قلب و مهربان را پیدا کرده اید که از همه طرف برای شما سود خواهد آورد. این شخصیت همیشه در حال پیشرفت و تلاش برای ساختن فردایی بهتر با کسانی است که به آن ها لطف میکنند. عشق واقعی را میتوانید در این افراد به صورت کامل حس کنید. و این شناسایی شخصیت از روی کاور موبایل در رنگ سفید بسیار جذاب است.

کاور موبایل مشکی: رضایت از نحوه زندگی

شخصیت قاب گوشی مشکی

اگر گارد محافظ تلفن همراه و دیوایس هوشمند شما مشکی رنگ است و این رنگ را بیشتر میپسندید باید بگوییم شما در شخصیت شناسی از روی قاب گوشی بسیار از نحوه زندگی و داشته های خود راضی هستید و به شدت زندگی ای ساده و بدون مشکل را به دیگران و آشنایان خود پیشنهاد میکنید. دقیقا همانند یک فرد کهنسال که بسیار ساده و کاملا نیکوکار و با تجربه در زندگی عمل میکنید و این یک نقطه قوت برای شما است که شخصیت و رفتار بسیار پخته شده و با تجربه ای دارید.

قاب گوشی قرمز: پر عشق، جنگنده و عجول

شخصیت قاب گوشی قرمز

اگر گارد محافظ گوشی شما قرمز رنگ است، در شخصیت شناسی از روی قاب گوشی معمولا آدم بسیار پرعشقی هستید که در کنار آن برای مشکلات مختلف زندگی خود میجنگید و معمولا در این جنگ های خود بسیار عجولانه رفتار میکنید و تاکید شما بر این است که فعال و شجاعت بسیار میتواند به شما در زندگی کمک کند. سه خصوصیت بسیار مهم دارید که در کنار خوب یا بد آن میتواند بسیار جذاب باشد، میتواند به شما در زندگی کمک کرده و هم عجولانگی برای شما ضرری به همراه داشته باشد.

شخصیت شناسی از روی طرح قاب گوشی

شخصیت شناسی از روی طرح قاب گوشی

طرح قاب گوشی هم میتواند یک معیار برای شخصیت شناسی از روی قاب گوشی باشد پس اگر مدل کاور های اطرافیان شما متفاوت است بر این مبنا ها آن ها را بشناسید:

قاب گوشی ساده: سادگی تمام

شخصیت قاب گوشی ساده

اگر قاب گوشی شما و دیگران بسیار ساده و کاملا بدون طرح است شما کاملا فردی ساده و بی نیاز هستید و بدون دانستن نیازی به کاری فکر نخواهید کرد و قطعا این موضوع میتواند شما را در زندگی بسیار پر رنگ کند.

کاور گوشی اکلیلی: حس برتر زنانه بودن

شخصیت قاب گوشی اکلیلی

در گاردهای محافظ تلفن همراه اکلیلی و براق بودن نشان از حس زنانه برتر است که فقط متوان آن را بر روی تلفن های همراه زنانه و دخترانه مشاهده کرد. در شخصیت شناسی از روی قاب گوشی در مدل کیس های اکلیلی میتان گفت عمق وجود یک خانم را به نمایش گذاشته و برتری خود را نسبت به دیگران به رخ خواهد کشید.

قاب گوشی چرمی: کلاسیک پسند به تمام معنا

شخصیت قاب گوشی چرمی

شخصیت در گارد های محفظ چرمی نشان از کلاسیک و بزرگ پسنیدی است. معمولا انسان های بزرگ فکر در دنیا از کیس های چرمی پوست ماری استفاده میکنند و این نشان از حس قدرت و بهره وری از مرغوبیت و برتری ها در جهان هستی است.

کاور موبایل با طرح گل: روحیه کاملا لطیف

کاور موبایل با طرح گل: روحیه کاملا لطیف

در شخصیت شناسی از روی قاب گوشی در طرح هایی گل گلی معمولا با انسانی کاملا با روحیه لطیف و سرشار از مهربانی همراه هستید. این افراد همیشه میخواهند خاص باشند و بیشتر مواقع با لباس های مناسب و آرایش و همچنین طلا و جواهرات بسیار درخشنده قصد دار این دارند که حس زنانه خود را به شدت به همگان نشان دهند.

قاب ضدضربه: محافظه کارانه

قاب ضدضربه: محافظه کارانه

اگر فردی هستید که به دنیال کاور های بسیار محکم و ضدضربه هستید باید بدانید شخصیت شما کاملا محافظه کارانه است و بهترین انتخاب را برای حفاظت از خود در زندگی انجام میدهید. معمولا فردی استرسی و وسواسانه هستید که نسبت به همه چیز بدبین خواهید بود که میتواند در زندگیتان هم تاثیر مثبت داشته باشد و هم منفی.

گارد محافظ با طرح برند: با سلیقه

گارد محافظ با طرح برند: با سلیقه

در شخصیت شناسی از روی قاب گوشی با طرح های برند های مختلف و مطرح دنیا نشان از سلیقه به تمام معنا شماست. شما همیشه در زندگی دوست دارید آن چه را که میپسندید را به دیگران نمایش دهید و بهترین ها را برای نشان دادن به اطرافیانتان به همراه دارید. شما دوست دارید سلیقه نهایی و به تمام معنای خود را که همانند یک مارک معروف است به دیگران با احترام نشان دهید.

جمع بندی نهایی

در این مقاله سعی کردیم به شناسایی شخصیت از روی کاور موبایل به صورت کاملا جامع و کلیدی اشاره کنیم. در این مقاله به مواردی اشاره شد که میتوان از روی قاب گوشی شخصیت اطرافیانتان را بسنجید. اما این یک معیار کاملا 100% نمیباشد و قطعا ضریب خطایی در آن وجود خواهد شد.

همچنین ما سعی کردیم به صورت کامل به شخصیت شناسی از روی قاب گوشی اشاره کنیم اگر فکر میکنید موردی را جای انداخته ایم، در قسمت نظرات آن را برای ما ارسال کنید!!!

آرمان رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *