آموزش ساخت قاب گوشی پاندا

آموزش ساخت قاب گوشی پاندا

حیوان پاندا معمولا شخصیت بسیار جالب دارد که بیشتر افزاد روی کره زمین آن ها را دوست دارند. و همین موضوع هم باعث شده است به آن علاقه شدیدی نشان دهند. ما در این مقاله قصد داریم آموزش ساخت قاب گوشی پاندا خدمت شما ارائه دهیم تا شما هم بتوانید به راحتی و با چند ابزار کوچک این کار را انجام دهید. اگر علاقه بسیار شدیدی به قاب گوشی با طرح فانتزی پاندا دارید پیشنهاد ما به شما این است که این آموزش را تا اتنها مشاهده و مطالعه کنید قطعا از آن پشیمان نخواهید شد.

ابزار لازم برای ساخت یک قاب گوشی پاندا عروسکی

مواد لازم برای ایجاد یک گارد محافظ پاندا

خب برای ساخت این گارد محافظ عروسکی به چند ابزار بسیار کم هزینه احتیاج داریم که بیشتر آن ها را میتوانید در خانه خود بیابید و از آن ها استفاده کنید. ابزار و وسایل لازم به شرح زیر است:

 • یک قاب گوشی سفید رنگ مناسب تلفن همراه خودتان ( میتوانید از قاب های ژله ای یا سیلیکونی سفید استفاده کنید )
 • کمی خمیر مجسمه سازی با رنگ های سفید و مشکی
 • رنگ خمیر مجسمه سازی
 • کاردک برای برش کاری
 • و ابزار لازم برای رنگ آمیزی و پخش رنگ

اولین مرحله در آوردن قسمت دوربین

خب کمی از خمیر مجسمه سازی را برداشته و آن را به شکل یک کله گرد تخت شده پاندا در آورید و صبر کنید خشک شود. سپس آن را بر روی قسمت بالای که دوربین گوشی میباشد تنظیم کنید تا برش کاری حفره دوربین را انجام دهیم. این مرحله از آموزش ساخت قاب گوشی پاندا کمی حساس بوده و بهتر است با دقت آن را انجام دهید. ( توجه: فعلا این قسمت را نمیخواهی بچسبانیم این کار در انتها انجام خواهد شد )

برش کاری قسمت دوربین ساخت قاب گوشی پاندا

فقط کافی است با کاردک جای دوربین را با دقت برش دهید تا این مرحله را پشت سر بگذارید. بقیه مراحل بسیار آسان هستند و نیاز نیست نگران آن باشید و در عرض چند دقیقه قابل انجام خواهند بود.

ساخت و اتصال گوش ها در ساخت قاب گوشی پاندا

اتصال گوشی های قاب پاندا

در قسمت گوش های پاندا در آموزش ساخت قاب گوشی پاندا باید خمیر مجسمه سازی مشکی رنگ را برداشته و آن را گرد کنید و دو عدد کوچک گرد شده از این خمیر را در قسمت بالایی سر سفید رنگ که برش بر روی آن ایجاد کردیم بچسبانید. محل قرارگیری گوشی ها را مطابق تصویر فوق انجام دهید.

دست و پا ها را هم همانند گوش ها اماده کنید

دست ها و پا ها را هم همانند گوشی ها آماده کرده وفرم آن را با دستان خود همانند تصویر فوق در آورید. توجه کنید که فعلا آن ها را نچسپابنید و فقط نسبت به شکل دهی آن و نحوه جاگذاری آن اقدام فرمایید.

کشیدن دهان و چشم ها

کشیدن دهان و چشم های پاندا در آموزش ساخت قاب گوشی پاندا

خب تا اینجای کار در آموزش ساخت قاب گوشی پاندا همه قطعات آن را شکل دادیم و برای چسباندن آماده کردیم. فقط کافی است قسمت ها اضافی را با یک کاردک رنگی کوچک یا قلم موی ریز، همانند سفیدی چشم ها ، بینی و دهان و همچنین گونه ها را با رنگ مخصوص مجسمه سازی کشیده و منتظر بمانید کمی خشک شود.

قطعات ساخته شده را بچسبانید

چسباندان قطعات در ساخت گارد محافظ پاندایی

خب در این مرحله یک چهارم قسمت بالایی قاب گوشی را مشکی کرده تا قسمت گردنی آن به شکل مشکی رنگ طبیعی جلوه کند با این کار در آموزش ساخت قاب گوشی پاندا به شکل طبیعی و هوشمندانه کار خواهید کرد. سپس تمامی قطعات سر و دست و پای آن را با دقت بسیار بالا بچسبانید و کار را تکمیل کنید.

جمع بندی آموزش ساخت قاب گوشی پاندا

جمع بندی ساخت گارد محافظ پاندایی گوشی

در این مقاله به شکل کاملا آسانی به ساخت گارد محافظ پاندایی گوشی پرداخیتم. مشاهده کردید که شما هم میتوانید با کمی هزینه بسیار پایین این کار به راحتی و زیبای ممکن در خانه انجام دهید. همچنین شما میتوانید برای تهیه این نوع از قاب گوشی به صفحه خرید قاب گوشی پاندا نیز مراجعه کنید. یا در صورت لزوم میتوانید به یکی از صفحات زیر برای تهیه این نوع گارد محافظ مراجعه کرده:

آرمان رنجبر
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
 • ۰۰۰۰۰۰ 19 فروردین 1400 / 10:32

  عالی حرف نداره ممنون از راهنماییتون

  • آرمان رنجبر (مدیر سایت) 28 فروردین 1400 / 17:42

   با سلام و درود

   ممنون از نظر شما دوست عزیز

   امیدواریم از این آموزش نهایت لذت رو برده باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *