ویژگی های یک گلس خوب چیست؟

ویژگی های یک گلس خوب چیست؟

همانطور که میدانید امروزه در بازار لوازم جانبی موبایل محافظ های صفحه نمایش موبایل هم همانند قاب گوشی دارای کیفیت ها و قیمت های مختلفی میباشد که هر کدام ویژگی و خصوصیات خود را دارا هستند. ما در این مقاله قصد داریم به ویژگی های یک گلس خوب اشاره کنیم و تک تک موارد را با هم دیگر بررسی کرده و با تمام ان ها آشنا شویم. تا آخر این مقاله همراه با باشید تا خصوصیات یک محافظ صفحه نمایش موبایل را به خوبی بشناسید و در انتخاب یک گلس تلفن همراه هوشمندانه و با داشتن علمی دقیق عمل کنید.

خصوصیات یک محافظ صفحه نمایش مناسب

در این قسمت قصد داریم به مهمترین خصوصیات و مزایای یک گلس بسیار با کیفیت و مناسب را به شما یاد آوری کنیم تا شاید شما هم در انتخاب یک محافظ صفحه نمایش موبایل مناسب به خوبی عمل کرده. همانطورر که میدانید امروزه قیمت ال سی دی گوشی های هوشمند به شدت بالا رفته و تعمیر و نگهداری آن به شدت مشکل تر و پر هزینه تر از قبل بوده است. پس مواردی که برای شما آماده کردیم بسیار مهم و حیاتی بوده و دانش علمی شما را در این باره به شدت افزایش خواهد داد.

درجه سختی و مقاومت

درجه سختی و مقاومت گلس موبایل

احتمالا شما هم روی بسته بندی تمامی گلس های موبایل دیده اید که به شکل بزرگی از 9H یاد شده است. این موضوع مربوط به درجه سختی و مقاومت در برابر ضربات سخت نیست. درواقع این مورد و این خصوصیت مهم مربوئط به درجه مقاومت در برابر خراش ها و خط و خش ها میباشد که درجه سختی 9H به معنای این است که اگر شی ای با ضخامت مدنظر ما یعنی 9H بر روی این محافظ ال سی دی کشیده شود دچار خط و خش نمیشود. درجه سختی و مقاومت از ویژگی های یک گلس خوب ، معمولا بر روی خیلی از بسته بندی گلس های موبایل نوشته شده است اما برا صحت آن بهتر است تضمینی از مغازه دار یا فروشگاه بگیرید که خیالتان راحت باشد.

روکش های آب گریز و ضد چربی با تکنولوژی نانو

روکش های آب گریز و ضد چربی با تکنولوژی نانو محافظ صفحه نمایش گوشی

این بخش از ویژگی های یک گلس خوب مربوط به لایه های نانویی شکل است که به بهترین شیوه ممکن کثیفی ها و چربی ها را به خود جذب نمیکنند و به راحتی توسط یک دستمال قابل پاک شدن هستند. معمولا این مورد در گلس های شیشه ای با حرارت های بسیار زیاد دیده میشود که به لطف این لایه نانویی که دیده نخواهد شد هیچ گونه کثیفی ، چربی و همچنین اثر انگشتی را به خود جذب نخواهد کرد. در کنار آن از قابلیت آب گریزی پشتیبانی میکند که قطرات آب بر روی محافظ ال سی دی نمیماند و با کوچکترین حرکت از آن جدا خواهد شد و لکه ای به جای نخواهد گذاشت.

شفافیت از مهمترین ویژگی های یک گلس خوب

شفافیت از مهمترین ویژگی های یک گلس خوب

خب رسیدیم به اصل ماجرا از خصوصیات یک محافظ صفحه نمایش مناسب. شفافیت و نشان دادن یکدست همراه با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و مرغوب. درست است یکی از مواردی که در شفافیت این گلس های تلفن های همراه تاثیر میگذارد مواد اولیه در ساخت و پردازش آن ها میباشد که با حرارت بالا شفافیتی فوق العاده ایجاد میشود. این موضوع باعث میشود به خوبی تاری و کدری را از روی گوشی شما برداشته و چیزی را مشاهده کنید که بدون محافظ های ال سی دی هم میتوانید مشاهده کنید.

بدون حباب یعنی راحتی نصب

بدون حباب یعنی راحتی نصب یک گلس

خب همانطور که میدانید در گذشته تلق هایی با اسم گلس گوشی وجود داشت که به شدت دچار حباب شده و حس بسیار نا خوشایندی را به شما منتقل میکردند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی گلس های دارای قابلیت تمام چسب بودن میباشند و باید در یک حرکت نصب آن به راحتی توسط یه کاربرعادی انجام پذیرد. البته توجه کنید کثیفی و دونه های ریز خاک یکی از عامل های حباب و باد افتادن میباشد که در همه محافظ های صفحه نمایش خوب و چه نا مناسب اگر رعایت نشود دچار باد افتادگی و حباب های ریز میشود پس قبل از هر کاری ال سی دی خود را باید تمیز و بدون هیچ کثیفی تمیز کرد.

لبه های گرد و بدون تیزی

لبه های گرد و بدون تیزی گلس ها

لبه های گرد بدون تیزی یکی از مهمترین ویژگی های یک گلس خوب میباشد که در کنار تمامی خصوصیت و مزیت های بالا بهتر است به این مورد هم اشاره کنیم. دلیل این موضوع این است که در هنگام استفاده حس ناخوشایند تیزی به دستان شما منتقل شده و این مورد را فقط در گلس های بی کیفیت میتوان دید و مشاهده کرد. پس حتما به این مورد با دقت فراوان توجه کنید.

جلوگیری از انعکاس نور

جلوگیری از انعکاس نور از ویژگی های یک گلس خوب

خب همانطور که میدانید نور خورشید میتواند صفحه نمایش گوشی موبایل شما را برای دید چشمانتان کمی تاریک و بازتاب های نوری نامناسبی ایجاد کند. حتما این مورد را در نظر بگیرید که استفاده از قابلیت جلوگیری از انعکاس نور باعث میشود این شرایط نامناسب ، شما را کم تر اذیت کرده و شرایطی مناسب تری ایجاد کند.

جمع بندی ویژگی های یک گلس خوب

در این مقاله سعی کردیم به مهترین و اصلی ترین ویژگی و خصوصیات یک گلس خوب و مناسب به شکل کلی اشاره کنیم. همانطور که میدانید محافظ صفحه نمایش گوشی دارای جنس ها و نوع های مختلف با کیفیت های متفاوتی دربازار میباشد که هر کدام میتواند مزایا و معایب خاص خود را نیز به همراه داشته باشد. اما اگر این مواردی که در رابطه با خصوصیات محافظ صفحه نمایش مناسب خدمت شما ارائه کردیم را جدی بگیرید میتوانید بهترین انتخاب را به همراه داشته باشد. ما در قابدار به خوبی این موارد را رعایت کرده و برای شما محصولات ویژه ای را آماده کرده ایم. با کلیک بر روی هر کدام میتوانید اطلاعات این محافظ ال سی دی های برند های مختلف گوشی را مشاهده و اقدام به ثبت سفارش کنید:

آرمان رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *