مهمترین معایب قاب گوشی که احتمالا آن ها را نمی دانید

مهمترین معایب قاب گوشی

خیلی از کاربران به دنبال بهانه گیری از قاب ها و کاور های تلفن های همراه میباشند و خیلی از آن ها هم نسبت به این گارد های محافظ جبهه میگیرند که در اینجا باید بگوییم با دلایل منطقی هم میتوان به این موضوع رسید و صادقانه باید بگوییم بعضی از کاربران حق دارند که از این کیس ها محافظتی گوشی استفاده نمیکنند.

در این مقاله قصد داریم به چند مورد از مهمترین معایب قاب گوشی اشاره کنیم. شاید برای شما هم بعضی از این مشکلات و ضرر های گارد گوشی جالب باشد، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید می خواهیم از موارد جذابی از مشکلات گارد محافظ تلفن همراه صحبت کنیم.

با قاب گوشی زیبایی فدای محافظت میشود

امروزه دیوایس های هوشمند با حساسیت های بسیار بالایی تولید میشوند و زیبایی و ظرافت به کار رفته در ساخت این دیوایس ها، فقط با یک قاب گوشی از بین خواهد رفت و این یک نکته منفی برای کسانی است که عاشقانه بدنه ظریف گوشی خود را میخواهند لمس کنند و آن را میپرستند. این موضوع زمانی برای شما روشن خواهد شد که میخواهید تلفن همراه خود را به دوستان خود نشان دهید که با اقدام خارج کردن دیوایس از کاور مربوطه این کار انجام میشود. پس واقعا میتواند اصلی ترین معایب قاب گوشی را جلوگیری از نمایش زیبایی گوشی دانست.

کاهش آنتن دهی تلفن های همراه با گارد محافظ

یکی از جالب ترین و عجیب ترین عیبی که میتوان روی کیس های محافظت کننده گوشی گذاشت این است که، با وجود مواد مختلف و متفاوت در ساخت این نوع از گارد ها، در برخی از آن ها مشاهده شده است که با پرش آنتن و آنتن دهی ضعیف همراه بوده ایم. این مورد میتواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد که قطعا پشت پرده آن باید جذاب باشد. سعی میکنیم این موضوع را در یک مقاله جداگانه خدمت شما ارائه دهیم.

قاب گوشی یکی از عامل های داغ شدن دیوایس های هوشمند همراه

برای همه ما پیش آمده است که با داغ شدن گوشی رو به رو شویم. این موضوع به خیلی از دلایل ممکن است اتفاق بیفتد که عملا میتواند به تلفن همراه شما آسیب جدی ای وارد کند. پس جلوگیری کردن از این امر برای هر کاربری اجباری است.

اما خب قاب های گوشی هم تاثیر بسیار مستقیمی رو داغ شدن گوشی داشته و این عامل به مواردی همچون عدم تهویه هوا در بین لایه های آن بستگی دارد. البته گفتنی است خیلی از گارد های محافظ دیوایس های هوشمند از فناوری انتقال و مبادله هوا بهره میبرند و این یک نکته مثبت برای هر قابی است.

جمع شدن باکتری و آلودگی ها

طی تحقیقاتی که یکی از نشریه های آلمانی با همکاری سازمان جهانی بهداشت انجام داده است، نشان نشان از این است که باکتری و آلودگی بر روی گوشی های هوشمند همراه چندین برابر از باکتری ها و کثیفی های سرویس های بهداشتی بیشتر بوده و قطعا عامل اصلی بیماری برای افراد با سیستم بدنی ضعیف است.

البته تو این مورد میتوان زیاد سختگیرانه عمل نکرد، زیرا عملا هر چیزی میتواند عامل آلودگی تلفن همراه باشد و میتوان با رعایت بهداشت از این مورد تجدید نظر کرد.

عدم توجه خیلی از تولید کننده های قاب گوشی به قسمت پورت های گوشی

خیلی از کاربران از این موضوع رنج میبرند که با خرید یک کاور دیوایس هوشمند و گوشی بعد از گذشت چند ساعت و خالی شدن باطری با مشکل درست متصل نشدن کابل شارژر با پورت ها مواجه میشوند، و زمانی متوجه این مشکل میشوید که کار از کار گذشته است. این مورد را میتوان در فروشگاه های قاب گوشی با بررسی کردن توسط فروشنده آن را تست کرد. اگر در فروشگاه قاب گوشی و کاور گوشی قابدار هم این موضوع را از ما درخواست کنید ما آن را تست و توسط یک ویدیو برای شما ارسال خواهیم.

جمع بندی مهمترین معایب قاب گوشی

خب در این مقاله سعی شد در مورد مهمترین معایب قاب های دیوایس های هوشمند و دلایل استفاده نکردن از این کیس های محافظت کننده صحبت شود. تمام هدف ما از منتشر کردن این مقاله بررسی مواردی بود که ممکن است خیلی از مشتریانی که وسواسانه به گارد های محافظ نگاه میکنند هم کمی آگاه تر باشند. اما اگر یک سری به مقاله 6 مورد از مهمترین فواید قاب سیلیکونی بزنید متوجه خواهید شدکه فواید گارد های گوشی خیلی بیشتر از معایب و دلایل استفاده نکردن از آن هستند.

اگر موردی مهمی بود که ما در این مقاله به آن اشاره نکردیم خوشحال میشویم آن را برای ما کامنت کنید.

آرمان رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *